Napisz do nas

Pozycjonowanie TOP 10


Jeżeli zapoznałeś się z treścią strony wiesz już, że pozycjonowanie TOP 10 to najuczciwsza metoda pozycjonowania stron internetowych w wyszukiwarce Google. Dzięki naszym działaniom możesz być na pierwszej stronie, i inwestować tylko w wymierne rezultaty, które nasza agencja dla Ciebie wypracuje.

Elastyczne monitorowanie pozycji wybranych fraz (każdej osobno) sprawia, że pozycjonowanie TOP 10 pozwoli Ci płacić tylko za konkretne pozycje na jakie widoczna będzie Twoja strona internetowa. Każda pozycja od 1-go do 10-go miejsca jest wyceniana osobno i jej cena sukcesywnie maleje.


Zgłoś pozycjonowanie TOP 10 swojej strony www, i cierpliwie czekaj na efekty...

Projekt wizytówki AEA

Kogo dziś znajdą Twoi potencjalni klienci, Ciebie czy Twoją konkurencję?


Pozycjonowanie top 10 Odpowiedz sobie na powyższe pytanie... a dowiesz się, czy rzeczywiście potrzebujesz pozycjonowania TOP 10 swojej strony www. Jeżeli już zauważyłeś co tracisz będąc „niewidzialnym” w wyszukiwarce, to chyba warto byś czytał dalej...

Jeżeli zależy Ci na wysokich pozycjach Twojej strony
Jeżeli zależy Ci na zwiększeniu ilości potencjalnych klientów
Jeżeli zależy Ci na bezpiecznym i pewnym zwrocie z inwestycji

...to wiedz, że teraz jesteś bliżej niż kiedykolwiek wcześniej by to osiągnąć, i masz na to naszą umowę, reputację naszej firmy, i udokumentowane zadowolenie naszych klientów, które można uzyskać tylko w jeden wiadomy sposób...Osiągamy postawione nam cele...


Dzięki elastycznej metodzie monitorowania pozycji (każdego słowa kluczowego osobno) wiesz, że płacisz tylko za konkretne pozycje wybranych słów, jakie osiąga Twoja strona internetowa.

Elastyczne dopasowanie jest najbardziej opłacalną i najuczciwszą metodą naliczania opłaty za efekty pozycjonowania TOP 10. Oznacza to, że za każdą pozycję od 1-go do 10-go miejsca, opłata sukcesywnie maleje, proporcjonalnie do osiągniętego wyniku.

Czy wiesz już, w jaki sposób działa TOP 10?

Kiedy rozpoczniemy proces pozycjonowania Twojej zauważysz, że to najbardziej sprawiedliwy i przejrzysty sposób rozliczenia, który gwarantuje Ci zwrot z inwestycji, ponieważ inwestujesz środki w takim stopniu, w jakim uzyskujesz korzyści z kampanii SEO, a to całkowicie eliminuje straty.


To co na pewno Cie zainteresuje...


Naszym celem jest, spowodowanie by Twoja strona internetowa znalazła się na pierwszej stronie wyników
Inwestujesz tylko i wyłącznie od momentu, kiedy już uda nam się to osiągnąć
Inwestujesz bezpiecznie, i zawsze proporcjonalnie do korzyści jakie uzyskujesz

Czy masz już ochotę na to, by osobiście przekonać się, o możliwościach jakie zapewni Ci współpraca z naszą firmą?

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami poprzez jedną z poniższych form kontaktu:

telefon +48 791 676 575

...a sprawimy, że zyski Twojej firmy zaczną stale rosnąć, dzięki skutecznej kampani pozycjonowania TOP 10 Twojej .

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się                   
Wszystkie materiały, teksty i zdjęcia są własnością Adnet Polska, i zabrania się ich kopiowania.