Napisz do nas

Portfolio stron www


Każdy projekt, który realizujemy jest odpowiedzią na potrzeby klienta i rynku na jaki ma trafić. Wszystkie nasze projekty stron www są autorskie, i przygotowane w oparciu o analizę konkurencyjną, analizę firmy, oraz potrzeb jakie ma zaspokajać.

Twój projekt to wyzwanie, dlatego najpierw poznamy założenia, cele i powody zlecenia, a później stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt, który będzie idealnie dopasowany do Twojej firmy. Nie trać czasu! Wypełnij brief i wyślij go do naszego biura.


Napisz do nas i zamów niezobowiazujący projekt graficzny...

Zobacz dlaczego aż 73% naszych klientów jest z polecenia...

Next Tab
strony www
Wydawnictwo HIRO Free, twórca magazynu lifestylowego wydawanego w formie drukowanej oraz elektronicznej, powierzyło nam stworzenie nowej strony internetowej.
Przygotowanie zupełnie nowej strony wymagało przemyślenia strategii komunikacji z użytkownikami - serwis miał być łącznikiem pomiędzy internetem a wersją drukowaną z dużym naciskiem na portale społecznościowe.
Dzięki doskonałej współpracy z Klientem, stworzyliśmy nowoczesny, responsywny serwis, mocno skupiony w kierunku social media. Nowa strona hiro.pl umożliwia m.in. rejestrację, logowanie przez FB, dodawanie wydarzeń czy organizowanie konkursów także mobilnie.
strony www
Firma ABBEYS według magazynu "Forbes" to jedna z 5 najskuteczniejszych firm doradczych, pozyskujących dotacje z UE. Firma zleciła nam wykonanie nowej strony www - wymagała przy tym stałego kontaktu i najwyższej jakości.
Już pierwsze briefingi z Klientem pokazały nam, czego tak naprawdę oczekuje jedna z najskuteczniejszych firm doradczych w Polsce. Projekt miał być dostępny również w wersji mobilnej.
Owocem naszej pracy jest lekki, nowoczesny i dynamiczny serwis wykonany w 2 wersjach językowych jako single page site, w oparciu o HTML5 oraz CSS3 wspierany technologią AJAX wraz z wersją mobilną.
strony www
Firma Lira Dom już drugi raz zaufała naszej agencji powierzając nam wykonanie serwisu firmowego. Strona miała budować pozytywny wizerunek marki, jako nowoczesnej i elastycznej i być dostępna na urządzeniach mobilnych.
Tradycyjnie już na pierwszych spotkaniach zostało przedyskutowanych wiele propozycji i koncepcji wyglądu strony oraz jej działania. Po dłuższej analizie doszliśmy do ostatecznego rozwiązania, z którego klient był bardzo zadowolony.
Zgodnie z planem wykonaliśmy elegancki responsywny serwis, który jest doskonale interpretowany przez urządzenia mobilne i bardzo profesjonalnie prezentuje ofertę klienta.
strony www
Realizacja nowej sprzedażowej witryny internetowej, jedynego importera na Polskę wyciskarek Green Star. Strona klienta miała być, jasna, czytelna i spójna z obecną identyfikacją wizualną firmy.
Po otrzymaniu wszelkich materiałów reklamowych, i zapoznaniu się z identyfikacją wizualną, rozpoczęliśmy proces analizy marketingowej, badanie potrzeb oraz pierwsze szkice, które konsultowaliśmy z klientem.
Zbudowana witryna internetowa została zoptymalizowana pod wyszukiwarki internetowe i dziś doskonale spełnia swoją rolę.
strony www
Firma Direct Mobile Sp. z o.o. to marka sprzedażowo-promocyjna znanej sieci telefonii komórkowej T-Mobile. Firma zleciła nam przygotowanie intuicyjnego serwisu promocyjnego dla przedstawcieli T-Mobile.
Realizacja serwisu obejmowała optymalne przemyślenie struktury oraz aspektów wizualnych tak by handlowcy T-mobile mogli z łatwością pobrać niezbędne informacje o sprzedaży oferty, formularze, umowy oraz regulaminy prosto ze strony internetowej.
Efekt pracy naszego zespołu, to funkcjonalny serwis z bardzo przejżystym i intuicyjnym układem oraz czytelną ofertą. Serwis umożliwia dokonanie rejestracji handlowców T-mobile w systemie, pobieranie wszelkiego rodzaju dokumentów, a wszystko to jest zarządzane z poziomu prostego panelu CMS.
strony www
Kancelaria "Focus Financial Service" zaufała nam kolejny raz, powierzając po 2 latach od pierwszego kontaktu, odświeżenie strony internetowej. Świadoma firma wie, że zmiany są stałym elementem rozwoju, dlatego skontaktowano się z nami.
Po otrzymaniu wszystkich materiałów merytorycznych oraz informacji o potrzebach Klienta, przystąpiliśmy do zbierania pierwszych pomysłów. Ostatecznie, projekty graficzne podstron zostały przyjetę z dużym zadowoleniem.
Kiedy realizacja dobiegła końca, Klient z przyjemnością odebrał serwis. Nowa strona została zrealizowana zgodnie z wytycznymi - odpowiednio rozplanowana i przemyślana pozytywnie wpływa na wizerunek Kancelarii.
strony www
Firma remontowo-budowlana z katowic to nasz stały Klient, który po 3 latach postanowił zmienić coś na swojej dotychczasowej stronie. Po przeanalizowaniu sprawy zdecydowano się na wykonanie nowej strony internetowej.
Treści do nowej strony były nam znane, wiedzieliśmy też czym charakteryzuje się firma Bilans dlatego bardzo skutecznie przemyśleliśmy strukturę projektu. Postawiliśmy na stronę typu Single Page Site w nowoczesnym wydaniu.
Nowe pomysły i rozwiązania zaproponowane przez nasz zespół, bardzo miło zaskoczyły Klienta i zostały przyjęte z zaprobatą. Serwis jest bardzo przejżysty i doskonale spełnia powierzoną rolę.
strony www
Firma Euro Partners INC powierzyła nam wykonanie całkowicie od podstaw portalu randkowego, począwszy od napisania specyfikacji technicznej, poprzez opracowanie funkcjonalności, wykonanie projektów graficznych, loga, wraz z wdrożeniem płatności elektronicznych i SMS.
Rozmiar projektu był rzeczywiście złożony. Już na etapie planowania, okazało się, że ogólna specyfikacja techniczna zajmie ponad 120 stron. Takie elementy jak profile użytkowników, komunikacja wewnątrz portalu pomiędzy użytkownikami, czat czy forum wymagały dokładnego przemyślenia.
Efektem naszej pracy jest atrakcyjny, bogaty w funkcjonalności ale jednocześnie prosty w obsłudze portal randkowy, który umożliwia użytkownikom m.in. odpłatne poszerzanie możliwości profilu, zapraszanie do organizowanych wydarzeń, wysyłanie zalotników czy budowanie grona znajomych.
strony www
Na potrzeby akcji promocyjnej "Liga Mistrzów Valeo" wykonaliśmy profesjonalny serwis promocyjny skierowany do ponad 400 filii z całej Polski, które zdecydowały się wziąć udział w tym wyjątkowym programie, stworzonym dla Valeo Service Polska. Program obsługiwaliśmy przez 9 miesięcy.
Mimo krótkiego czasu realizacji, wykonaliśmy od podstaw cały serwis wraz z wszelkimi funkcjonalnościami, takimi jak: rejestracja, system drużynowy, konkursy quizowe, ranking ligi mistrzów wraz z modułem przydzielania bonusów, a także import danych z plików xls.
Program ruszył terminowo 1-go stycznia. Już w ciągu kilku pierwszych dni na stronie zarejestrowało się blisko 1000 osób. Dodatkowo powierzono nam stworzenie tekstów, animacji, projekt katalogu, karty bankomatowej, banerów, newslettera, kartki świątecznej oraz zajawki startowej.
strony www
Automobil Klub Wielkopolski stworzył nowy brand Speed-Day i poszukiwał firmy, która stworzy logo oraz zrealizuje platformę sprzedażową umożliwiającą zapisy na sesje motocyklowe. Uwielbiamy wyzwania, dlatego z przyjemnością podjęliśmy się tego przedsięwzięcia.
Po ustalenu z władzami Klubu wszelkich szczegółów i stworzeniu specyfikacji technicznej określającej zakres funkcjonalności, zabraliśmy się do pracy aby pierwsi użytkownicy mogli zakładać swoje konta na serwisie.
Oddaliśmy do użytku narzędzie, które umożliwia rezerwację i zapis na dowolny termin, podgląd zajętości miejsc w wybranym dniu, automatyczne generowanie oświadczeń w PDF, płatności elektroniczne oraz panel umożliwiający zarządzenie kontami, a wszystko to w 3 wersjach językowych.
strony www
Specjaliści z ITCI powierzyli nam realizację serwisu internetowego przemyślanego jako single site page w nowym standardzie tworzenia stron internetowych CSS3. Nowa strona grupy ITCI miała powstać w dwóch wersjach językowych z możliwością edycji w CMS.
Po otrzymaniu wszelkich wskazówek i plików projektowych, rozpoczęliśmy prace związane z kodowaniem i oprogramowaniem serwisu. Wszelkie działania były realizowane przy współpracy z agencjami: PR "Media4Business" oraz komunikacji wizualnej "E1".
Realizacja serwisu przebiegła zgodnie z planem. Serwis umożliwia dokonywanie aktualizacji / modyfikacji contentu i zarządzenie stroną www z poziomu panelu administracyjnego w dwóch wersjach językowych.
strony www
Firma JDM ZONE, specjalizująca się w sprzedaży części samochodowych do aut japońskich, powierzyła nam stworzenie identyfikacji wizualnej oraz zbudowanie profesjonalnego sklepu internetowego, który będzie skutecznie sprzedawał szeroki asortyment firmy.
Po poznaniu potrzeb Klienta na pierwszym spotkaniu, wiedzieliśmy już w jakim kierunku powinien być realizowany ten projekt. I stało się - Klient zaakceptował już pierwszą propozycję naszego grafika, którą rozwineliśmy do finalnego kształtu.
Firma JDM ZONE posiada nowoczesne i zapadające w pamięć logo firmowe, a sklep internetowy za pomocą którego zarabia, zawiera oryginalny layout, specjalnie zaprogramowaną wyszukiwarkę upraszczającą odnalezienie produktu, a także systemy płatności elektronicznych.
strony www
Fundacja "Bajkowa Fabryka Nadziei" zgłosiła się do nas z prośbą o wsparcie swoich działań i pomoc w spełnieniu marzeń jej podopiecznych. To wspaniałe dzieci, które pragną być szczęśliwe i wierzą, że mogą spełniać swoje marzenia.
Udzieliliśmy im wsparcia w sposób w jaki potrafimy najlepiej - stworzyliśmy: ciepłą, kolorową, animowaną i przyjazną stronę internetową, w zamian za ich uśmiechy. Serwis umożliwia edycję treści z poziomu CMS i jest bardzo intuicyjny.
Wierzymy, że ogrom pracy włożony w każdy element serwisu oraz podarowanie go ze szczerego serca, pomorze znaleźć Fundacji kolejne firmy, które również bezinteresowanie udzielą wsparcia jej podopiecznym. Naprawę warto pomagać.
strony www
Wyzwaniem jakie przed nami postawiono była realizacja serwisu korporacyjnego dla firmy deweloperskiej. Klient powierzył nam opracowanie całości od podstaw, ufając, że wszystko wykonamy zgodnie z najnowszymi standardami panującymi w sieci, i przy uwzględnieniu wygody użytkowników.
Stworzyliśmy m.in. bardzo czytelny sposób prezentacji projektów na stronie głównej. Ponad to opracowaliśmy specjalną linię czasu, na której osadzone zostały wszystkie realizacje. Dzięki tym zabiegom przeglądanie projektów stało się bardzo proste.
Dziś firma 4U posiada profesjonalny serwis korporacyjny, który jest atrakcyjny wizualnie i bogaty w wiele funkcjonalności, m.in.: plany osiedli z możliwością przeglądania na nich poszczególnych pięter, czy postęp budowy realizowanej inwestycji na osi czasu.
strony www
Warszawskie wydawnictwo ksiażkowe Mirador Sp. z o.o., zleciło nam wykonanie strony produktowej dla amerykańskiego bestsellera Stephanie Dolgoff. Strona internetowa miała nawiązywać do okładki książki, jednak posiadać równocześnie swoją indywidualną jakość.
Na spotkaniu z klientem, omówione zostały podstawowe aspekty realizacji strony www. Przedyskutowaliśmy specyfikację techniczną, i otrzymaliśmy przykładowe rozdziały książki. Wszystko po to by jak najwierniej odwzorować klimat książki.
Efekt pracy naszego zespołu pozytywnie zaskoczył zleceniodawcę. Strona doskonale nawiązuje do tematu książki. Pozwala na zamieszczanie opinii, oraz zakup książki on-line, przy użyciu PayPal'a lub płatności.pl
strony www
Warszawskie Biuro Rachunkowe Audyt posiada blisko 20 letnie doświadczenie w branży księgowej, rzeszę stałych Klientów i potrzebę nieustannego rozwoju. Firma zwróciła się do nas ze zleceniem wykonania nowej identyfikacji i strony www.
Po wstępnych ustaleniach dotyczących tego jak Klient chce być postrzegany przez swoich obecnych i przyszłych Klientów, oraz godzinach przemyśleń dotyczących kierunku w jakim będziemy realizować projekt, zabraliśmy się do pracy.
Rezultat naszej pracy jest dostępny na materiałach drukowanych oraz stronie internetowej. Klient otrzymał spójną identyfikację w żywej kolorystyce, która wiernie odzwierciedla rzeczywisty dynamizm tego biura księgowego.
strony www
Celem realizacji było stworzenie eleganckiego sklepu internetowego dla luksusowej marki zegarków Locman. Klientowi zależało na podkresleniu jakości marki, ale także, na niezawodności systemu sklepowego.
Po zapoznaniu się z gamą produktów i rozeznaniu w branży, rozpoczęliśmy prace przygotowawcze. Przebadaliśmy rynek, co w efekcie pozwoliło nam przygotować obiecujące propozycje wstepne, które jak się później okazało, zostały przyjęte bardzo dobrze.
Efekt końcowy to wynik doświadczenia oraz 7 tygodni nieustannej pracy nad całością. Dzięki wspólnym wysiłkom sklep obsługuje najpopularniejsze systemy płatności elektronicznych, umożliwia zakup bez rejestracji oraz porównanie produktów z innymi.
strony www
Współpraca z firmą EL-COM Polska, miała początkowo obejmować produkcję witryny internetowej. Klient przekonał się co do naszej wysokiej jakości, i w końcowym etapie realizacji zlecono nam także przygotowanie logo, papieru firmowego, oraz wizytówek z nową identyfikacją wizualną.
Nowa witryna internetowa została przygotowana, po poznaniu założeń i celów jakie miała spełniać, a także po analizie marketingowej w branży.
Efekt końcowy bardzo miło zaskoczył naszego klienta. Od teraz firma z dumą posługuje się nową spójną identyfikacją wizualną, w nowych mediach i poza nimi w reklamie out-door.
strony www
Wyzwaniem stało się ujęcie wyjątkowej minimalistycznej wizji klienta, w taki sposób by fotografie artysty przemawiały do widza.
Już na pierwszym spotkaniu, klient przedstawił bardzo precyzyjnie czego oczekuje od swojej strony, dlatego natychmiast zabraliśmy się za pierwsze szkice i propozycje. Po wielu briefingach, udało nam się zrealizować dokładnie to, co od nas oczekiwano.
Strona www, została wykonana całkowicie w technologii Flash z Action Script 3.0. Klient ma możliwość samodzielnej edycji galerii swoich zdjęć oraz treści. Automatyczne kadrowanie się zdjęć, czy autoslide to tylko niektóre elementy strony dopracowane specjalnie na życzenie artysty.
strony www
Celem realizacji strony www było odświeżenie image'u marki exitoBroker na międzynarodowe targi Budowlane. Na pierwszym briefingu klient dokładnie określił nam swoje oczekiwania w stosunku do współpracy. Ważna była nie tylko jakość ale i bezwzględna terminowość.
Materiały drukowane, które otrzymaliśmy na pierwszym spotkaniu były bazą dla koncepcji wizualnej projektu graficznego. Od strony funkcjonalnej witryna posiada dynamiczne menu boczne, oraz estetyczny formularz kontaktowy, który przekazuje dane w technologii Ajax.
Stworzyliśmy nowoczesną, czytelną i spójną graficznie witrynę internetową, w 3 wersjach językowych: Polskiej, Angielskiej i Hiszpańskiej. Serwis idealnie komponuje się z całą identyfikacją wizualną firmy Exito Broker Sp. z o.o.
strony www
Po udanej współpracy przy realizacji pierwszego serwisu dla firmy ExitoBroker, przygotowanego na międzynarodowe targi budowlane, Klient zdecydował się zaufać nam ponownie i zlecił wykonanie drugiego serwisu.
Dzięki wcześniejszej współpracy z Klientem, posiadaliśmy już większość informacji na temat branży i celów jakie powinna realizować strona. Skompletowaliśmy materiały i rozpoczęlismy pierwsze przymiarki do tworzenia makiet projektowych.
Planowany serwis internetowy, podobnie jak poprzedni, miał wyraźnie pozycjonować firmę ExitoBroker na lidera, wróżniać się jakością i być atrakcyjny wizualnie - tak też został zbudowany.
strony www
Biuro architektoniczne z Warszawy zleciło nam wykonanie prostej, estetycznej i czytelnej strony www. Wizytówka miała zawierać ofertę biura oraz portfolio projektów przygotowane zgodnie z wcześniej przemyślaną koncepcją.
Klient bardzo świadomie zaplanował stronę wizualną projektu, układ prezentacji treści oraz sposób przedstawiania fotografii zrealizowanych projektów. Nam powierzono oprogramowanie całego serwisu i umożliwienie edycji całej zawartości z pozimu CMS w dwóch językach.
Serwis został przygotowany zgodnie z wytycznymi w oparciu o xHTML, PHP i jQuery. Od strony funkcjonalnej, strona posiada 2 wersje językowe, oraz panel edycji CMS, umożliwiający edycję treści na podstronach, możliwosć dodawania nowych projektów wraz z opisami.
strony www
Firma PROFENIX skontaktowała się z naszym biurem, ponieważ jej właścicielowi zależało na skutecznej, sprzedażowej stronie internetowej, która będzie robić wrażenie na klientach i przyspieszy rozwój całego przedsiębiorstwa.
Cele klienta były jasne. Naszym zadaniem było te cele zrealizować, dlatego błyskawicznie zabraliśmy się do pracy. Po omówieniu koncepcji i przygotowaniu kilku wstępnych szkiców strony i logo, doszliśmy do ostatecznej wersji.
Strona, która została osadzona na serwerze wskazanym przez klienta, jest doskonale przemyślana pod względem usability. Dzięki temu, każdy zainteresowany zawsze znajdzie to czego szuka. Przemyślany interface połączony z ciekawymi zdjęciami robi piorunujące wrażenie.
strony www
Nowo powstałe Centrum Terapii Kręgosłupa, potrzebowało profesjonalnej przejrzystej strony www oraz logo, które będzie identyfikowane z firmą. Poprzeczka, którą zawsze ustawiamy wysoko, uległa znacznemu podwyższeniu - ponieważ zostaliśmy poleceni, przez swojego klienta.
Nigdy nie zawodzimy. Aby sprostać wyzwaniu, i udowodnić swoją jakość przystąpiliśmy do pierwszych projektów. Po kilku szkicach projektowych, przekazanych do klienta wspólnie doszliśmy do konkretnej wizji, i natychmiast zabraliśmy sie do realizacji.
Rezultat naszej pracy, to bardzo wyraźna i estetyczna strona internetowa. Wyraźne i czytelne logo, bezbłędnie wtapia się w tło witryny.
strony www
Międzynarodowa firma transportowa QBUS TRANS zleciła nam wykonanie strony internetowej, wraz z wdrożeniem naszego autorskiego systemu "3S". Szczególny nacisk miał zostać położony na pomysłowym przedstawieniu oferty firmy w sieci i widoczności marki.
Po otrzymaniu odpowiedzi na szereg istotnych pytań, w oparciu o materiały dotyczące firmy naszego klienta, mieliśmy doskonałe podstawy do przygotowania skutecznej oferty internetowej, wraz z przygotowaniem tekstów ofertowych.
Firma QBUS TRANS otrzymała od nas, oryginalną, funkcjonalną stronę internetową, oraz skuteczne teksty ofertowe, wraz z tłumaczeniami w 4 dodatkowych wersjach językowych. Obecnie firma QBUS TRANS współpracuje z nami na polu promocji swojej oferty w internecie.
strony www
Firma MKSTUDIO to przedsiębiorstwo, które zajmuje się sprzedażą systemów osłonowych i dekoracyjnych do domów i miszkań. Firma oferuje także dekorację wnętrz.
Po kilku wstępnych konsultacjach i ustaleniu kierunku realizacji, zabraliśmy się do swoich obowiązków. Oczywiście, wszelkie dokonywane zmiany i modyfikacje były na bieżąco konsultowane z naszym klientem.
Efekt jest znakomity! Dziś elegancka witryna podnosi wartość całej oferty firmy MKSTUDIO. Na uwagę zasługuje dział Inspiracji, który umożliwia przeglądanie z mozliwością filtrowania fotografii według preferowanych kolorów.
strony www
Po ogromnym sukcesie przy współpracy nad stroną firmową dla MKSTUDIO, Klient zdecydował sie powierzyć nam zbudowanie drugiej, nieco mniejszej strony internetowej.
Tym razem również nie mogło zabraknąć konsultacji, w celu określenia kierunku realizacji. Okazało się, że druga strona MKSTUDIO ma być stroną bardzo podobną, spójną graficznie i układowo do pierwowzoru ale skierowaną do innego typu Klienta.
W efekcie stworzyliśmy kolejną witrynę, uboższą o kilka elementów, ale za to bogatszą pod kątem graficznym. Na tej stronie, również został wdrożony dział Inspiracji, który pozwala na przeglądanie fotografii z mozliwością filtrowania według kryteriów kolorystycznych.
strony www
Kolejna realizacja, która zakładała wykonanie strony internetowej wraz z wdrożeniem Systemu Skutecznej Sprzedaży oraz zaprogramowaniem kalkulatora wyceny, który w czasie rzeczywistym prezentuje przewidywany koszt wykonania dokumentacji projektowej.
Po wstępnych konsultacjach i spisaniu ustaleń oraz wszystkich funkcjonalności w specyfikacji technicznej, zabraliśmy się za tworzenie profilu Klienta Idealnego oraz budowanie przekazu marketingowego. Klient powierzył nam także optymalizację, wykonanie logo oraz papieru firmowego.
Klient otrzymał doskonale zoptymalizowany serwis internetowy, posiadający oryginalnie zaprezentowany dział referencji (wykonany AJAX) oraz galerię realizacji, i wszystko to w pełni edytowalne z poziomu edytora CMS.
strony www
Strona wizerunkowa dla brytyjskiej firmy The Size Ltd. zajmującej się ekskluzywnym wystrojem i dekoracją komercyjnych wnętrz, apartamentów oraz biur.
Podczas pierwszych dyskusji na temat budowy strony oraz jej wyglądu, Klient przekazał nam czego naprawdę oczekuje od naszego zespołu. Na podstawie zebranych informacji przygotowaliśmy szkice i przedstawiliśmy swoje pomysły.
Serwis The Size Ltd. to witryna wykonana całkowicie w języku angielskim. Zgodnie z ustaleniami zawartymi w specyfikacji, strona umożliwia edycję podstron, zarządzanie galeriami i dodawanie/modyfikacje/usuwanie nowych zakładek.
strony www
Serwis internetowy dla warszawskiej szkoły języka polskiego Modern Edu The School of Language, która specjalizuje sie w kształceniu obcokrajowców.
Kiedy tylko dowiedzieliśmy się o celu jaki ma realizować nowy branding, wspólnie z Klientem przedyskutowaliśmy potrzeby i zabraliśmy sie do pracy nad tworzeniem propozycji.
Klient otrzymał od naszej firmy spójną identyfikację wizualną, logo, wizytówki, papier firmowy, projekty plakatów i ulotek a także intuicyjną dwujęzyczną strone www, która umożliwia zapisy na zajęcia on-line.
strony www
Firma Decoluk powierzyła nam stworzenie podstawowych elementów identyfikacji wizualnej oraz opracowanie i osadzenie nowej firmowej strony internetowej.
Klient pozostawił wszelkie kwestie zwiazane z kreacją naszemu zespołowi. Dzięki temu bardzo sprawnie rozpoczęliśmy prace nad pierwszymi szkicami logo. Przedstawiliśmy kilka propozycji, z których dopracowaliśmy to wybrane przez naszego Klienta.
Efekt końcowy naszej pracy, to oryginalne, rozpoznawalne logo firmowe, spójne graficznie z zaprojektowanymi materiałami drukowanymi oraz stroną internetową. Serwis internetowy pozwala na samodzielne zarządzanie galeriami w poszczególnych działach.
strony www
Nasza stała współpraca z firmą SPACE s.c., (do której należy serwis Vitajuice.pl z poprzedniego slajdu) zaowocowała kolejną ciekawą realizacją. Klient oczekiwał od nas przejrzystej czytelnej witryny dla swojej pierwszej eko-kawiarni.
Kiedy tylko prace nad projektem zostały zakończone, zabraliśmy się za kodowanie i oprogramowanie otrzymanego layoutu w taki sposób by strona była zoptymalizowana pod wszystkie przeglądarki internetowe. .
Efekt naszej pracy jest już oficjalnie dostępny w sieci i cieszy oczy zadowolonych Klientów eko-cafe. Strona posiada animowane tło (AJAX) stworzone z fotografii wykonanych w lokalu na specjalnie przygotowanej profesjonalnej sesji zdjęciowej.
strony www
Projekt zrealizowany dla firmy AW FINANSE to między innymi kolejne wdrożenie Systemu Skutecznej Sprzedaży. Firma poza zaprojektowaniem i osadzeniem nowej strony www, powierzyła nam stworzenie tekstów do całego serwisu, oraz identyfikacji wizualnej dla swojej firmy.
Do pracy zabraliśmy się natychmiast po podpisaniu umowy. Pierwsze analizy, badania, benchmark... doświadczenie wyniesione ze współpracy z innymi Klientami, pozwoliły nam opracować ciekawe logo i przedstawić nasza koncepcję dalszej pracy nad stroną.
Klient otrzymał zapadającą w pamięć identyfikację wizualną, oraz przykuwającą uwagę stronę internetową, która doskonale przedstawia ofertę jego firmy. Klient posiada nowe logo, wizytówki, papier firmowy, oraz stronę internetową - wszystkie te elementy doskonale się uzupełniają.
strony www
Strona internetowa (wizytówka) zrealizowana dla organizatora obozów sportowych, firmy SPORTMAR. Firma przeprowadza profesjonalne kursy pływackie oraz prowadzi naukę jazdy na nartach na organizowanych obozach.
Wstępne ustalenia dotyczące wyglądu serwisu, były dla nas bardzo oczywiste. Po przemyśleniach, wnioski ze spotkania były na tyle trafne, że już pierwsza propozycja z naszej strony nie wymagała wielu poprawek.
Finalnie strona dla firmy Sportmar została wykonana zgodnie z ustaleniami zapisanymi w specyfikacji. Serwis umożliwia zarządzanie galeriami z poziomu systemu CMS, wszystkie podstrony są edytowalne, ponadto Klient może samodzielnie dopisywac kolejne podstrony.
strony www
Klient postawił przed nami zadanie wykonania nowego znaku firmowego dla firmy Holzmax, stworzenie profesjonalnej strony internetowej, umożliwiającej zarządzanie jej zawartością, oraz opracowanie szablonu akcji do portalu Allegro.
Tradycyjnie już rozpoczeliśmy pracę od wstępnych przygotowań, analiz i przymiarek w postaci makiet projektowych i szkiców. Wszystko po to by całość w pełni satysfakcjonowała naszego Klienta.
Owoce naszej pracy są oficjalnie dostępne na stronie firmowej Holzmax. To przejrzysta strona internetowa, zawierająca menager CMS do obsługi strony, pozwalający na zarządzanie galeriami, cennikami, oraz umożliwiający osadzanie plików PDF.
strony www
Agencja Public Relations zleciła nam stworzenie nowej identyfikacji wizualnej oraz zaprojektowanie i osadzenie przejrzystej strony internetowej.
Już po pierwszm briefingu, zabraliśmy się za tworzenie harmonogramu prac oraz pisanie specyfikacji technicznej serwisu internetowego. Naszym zadaniem było także stworzenie logo, wizytówek, papieru firmowego oraz teczki ofertowej.
W efekcie, zrealizowaliśmy dla firmy Media4Business przejrzystą stronę internetową, utrzymaną w swoim stylu i całkowicie spójną z identyfikacją wizualną. Dziś współpracujemy z agencja Media4Business na zasadach partnerskich, i realizujemy wspólnie ciekawe projekty.
strony www
Kancelaria Prawna Głowacka, Szyszka & Wspólnicy, powierzyła nam realizacje nowej strony internetowej, z ogormnym naciskiem na nowe, przy czym nasza propozycja graficzna miała nie zawierać żadnych fotografii. Liczyła się wyważona kreatywność z zachowaniem nawiązania do branży prawniczej.
Wystarczył zaledwie jeden briefing aby Klient nakreślił nam, czego oczekuje. Po podpisaniu umowy i stworzeniu specyfikacji, rozpoczeliśmy prace nad planowaniem układu i wyglądu na makietach projektowych. Wszystkie prace odbywały się bardzo sprawnie.
Jak widać, Klient doskonale wiedział co robi, i czego konkretnie chce. Strona kancelarii GS bardzo wyraźnie odcina się od konkurencji, jest nowoczesne, posiada menadzer CMS i pracuje na swoim oficjalnym adresie internetowym.
strony www
Wyzwanie jakie zostało postawione przed nami, po wygranym przetargu, w którym konkurowaliśmy z 30 innymi firmami, to wykonanie animowanej strony www, dla obecnej i drugiej nowo powstałej restauracji klienta.
Po przygotowaniach, dział kreatywny zabrał się pracy by udowodnić, że nasze zwycięstwo nie było przypadkowe. Copywriter zajął się tekstami, a grafik z zapałem realizował grafikę. W tym samym czasie, powstawała aplikacja efektywnego menu, oraz animowanej karty dań w Action Script 3.0.
Wykonaliśmy całkowicie nową animowaną stronę internetową w technologii Flash, z podkładem muzycznym, efektami dźwiękowymi, które zostały zsynchronizowane z animacją strony, w dwóch wersjach językowych dla obu restauracji.
strony www
Stworzenie nowej strony internetowej "Majawa Camping 123", miało przedstawić ośrodek w oryginalny i ciekawy sposób. Firma kieruje ofertę do każdego, kto pragnie wypocząć w centrum stolicy.
Badania marketingowe branży pozwoliły nam zaplanować serwis pod kątem grupy docelowej, w sposób, który wyróżnia ośrodek "Majawa" na tle konkurencji.
Po przeprowadzonej analizie wszystko stało się jasne. Stworzyliśmy stronę www, z której nasz klient jest dumny. Pomysłowy projekt zrealizowany całkowicie w technologii Flash z Action Script 3.0
strony www
Kancelaria Adwokacka Mecenasa Michała Jaszewskiego nawiązała współpracę z naszą agencją na polu realizacji nowej strony www Kancelarii. Celem było stworzenie nowej witryny internetowej.
Briefing z Klientem pozwolił nam poznać potrzeby i cele jakie ma spełniać nowa strona www. Witryna miała zostać wykonana w odcieniach szarości, z elementami czerni w nowoczesny i profesjonalny sposób.
Realizacja bardzo spodobała się naszemu Klientowi nie tylko pod kątem wizualnym, ale również od strony funkcjonej - serwis spełnił wszystkie oczekiwania. Witryna została zoptymalizowana, posiada intuicyjny edytor CMS, wdrożony został także formularz elektroniczny oraz wyszukiwarka treści.
strony www
Adwokacka Spółka Partnerska potrzebowała nowej, odświeżonej i czytelnej strony internetowej dla swojej Kancelarii. Ważnym elementem, na który położono nacisk była estetyka pracy i przemyślenie układu graficznego.
Wnioski jakie wyciągnęliśmy z briefingu z Panem Mecenasem, przyczyniły się do realizacji nowej koncepcji graficznej i funkcjonalnej, budowanej strony www. Oczywistym stało się, że strona musi "oddychać" i być doskonale czytelna.
Strona którą oddaliśmy do użytku naszemu klientowi spełnia wszystkie postawione warunki. Jest bardzo wyraźna co sprawia, że informacje na niej zawarte stają się łatwo przyswajalne dla każdego. Ponad to witryna jest edytowalna z poziomu edytora CMS.
strony www
Celem klienta było uruchomienie sklepu internetowego z elegancką, komfortową pościelą, a szczególny nacisk w zleceniu położono na oryginalność. Właściciel firmy AC Comfort potrzebował sklepu, który umożliwi zakupy błyskawiczne gdzie płatność będzie dokonywana poprzez system platnosci.pl
Spisanie ustaleń, briefing a później wstępna analiza branży pozwoliły nam poznać potrzeby klienta. Już pierwszy szkic projektowy, okazał sie być tym czego szukał klient. To dowód na to, że dobrze przygotowany brief to połowa sukcesu - druga połowa to nasz grafik.
Efekt naszej współpracy to nowoczesny, prosty w obsłudze sklep internetowy, w kolorach pastelowych, przełamanych kontrastem. Panel administracyjny został zorganizowany w taki sposób, by ułatwić pracę osobie zarządzającej zamówieniami.
strony www
Wyzwanie jakie postawił przed nami Prezes Antyk-Styl, było jasne: "Stworzyć stronę www, która odda pasję jaka towarzyszy, produkcji mebli antycznych". Oferta skierowana jest do osób, które znają się na meblach - koneserów sztuki meblarskiej.
Przeprowadziliśmy analizę konkurencyjną, marketingową, oraz analizę grupy docelowej, do jakiej skierowana jest oferta. Zebranie wszystkich danych, burza mózgów oraz szkice oparte o pozyskaną wiedzę doprowadziły nas do naszej wizji...
Wykonaliśmy profesjonalny projekt graficzny, stronę internetową, oraz optymalizację kodu strony. Obecnie firma Antyk-Styl, stale współpracuje z naszą firmą na polu reklamy w wyszukiwarkach.
strony www
Głównym celem realizacji, było stworzenie nowej strony www dla dystrybutora systemów osłonowych na Polskę ROLBEST. Wszystko miało zostać zrobione w taki sposób by potencjalni klienci mogli z powodzeniem korzystać z serwisu.
Analiza potrzeb wykazała, że strona www powinna być prosta, przejrzysta i bogata w fotografie, które optymalnie wyeksponowane bedą działały na potencjalnych klientów.
Strona www spełniła wszystkie założenia klienta. Delikatna szata, i specyficzny układ sprawiły, że całość była tłem dla ekspozycji. Już w 3 dni po uruchomieniu, klient otrzymał masę pozytywnych opinii na temat strony, od swoich klientów.
strony www
Produkcja witryny "Kuracjusz" obejmowała wykonanie takiej strony www, która będzie pogodna, ciepła i przyjemna dla oka. Klient pragnął witryny, której przeglądanie będzie przyjemnością dla odwiedzających.
Po zapoznaniu się z celami klienta jakie powinna spełniać jego nowa strona internetowa, wiedzieliśmy, że ciepłe barwy i jasna przejrzysta witryna musi nawiązywać do obecnego logo, które jednoznacznie identyfikuje "Kuracjusza".
Efekt końcowy w pełni satysfakcjonuje klienta. Witryna posiada Ajaxowe formularze, dynamicznie ładowane dla każdego ośrodka, które ułatwiają kontakt z biurem. Strona wizualnie spójnie identyfikuje się z logo, i w pełni oddaje wypoczynkowy charakter, na którym zależało naszemu klientowi.
strony www
Naszym wyzwaniem, było stworzenie nowej strony internetowej dla dystrybutora najwyższej klasy włoskich profesjonalnych kosmetyków Alissa Beaute. Założeniem klienta, było udostępnienie ogromnego asortymentu firmy, w możliwie prosty i intuicyjny sposób.
Już na początku realizacji, powstała koncepcja animowanego przewijanego menu poziomego, wrażliwego na ruchy kursorem. Dobrze widoczna i wygodna nawigacja, pozwala każdemu odnaleźć się w serwisie.
W trakcie realizacji, poza tworzeniem strony www, obrobiliśmy z całkowicie surowego stanu blisko 1000 fotografii produktów, w taki sposób, że każde zdjęcie idealnie pasuje na stronę www.
strony www
Spółka EMPOL postawiła przed nami zadanie wykonania swojej nowej witryny internetowej oraz stworzenie na nowo identyfikacji wizualnej oraz logo marki Automachiny. Firma, która zapragnęła przeprowadzić re-branding, zajmuje się wynajmem maszyn budowlanych w Polsce oraz za granicą.
Na podstawie informacji o oczekiwaniach w stosunku do strony www, oraz funkcji i przekazu jaką będzie pełnić witryna, a także na podstawie danych o ściśle określonych skojarzeniach z jakimi ma się identyfikować nowe logo firmy, rozpoczęliśmy realizację projektu.
Zrealizowaliśmy dla klienta, wyraźną i rzucającą się w oczy witrynę internetową jednoznacznie identyfikującą charakter działalności firmy. Logo firmy jest wyraźne, czytelne i doskonale dopasowane do spółki EMPOL.
strony www
Profesjonalne studio fotografii ślubnej, zleciło nam zrealizowanie delikatnej, lekkiej, estetycznej witryny internetowej, w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej.
Podczas briefingu poznaliśmy oczekiwania naszego klienta. Okazało się, że poza stroną internetową, firma oczekuje od nas, również stworzenia logo firmowego, oraz materiałów drukowanych w tych barwach.
Owoce naszej pracy, całkowicie usatysfakcjonowały klienta. Dziś klient posługuje się nową identyfikacją wizualną. Wyważone i delikatne kolory ironicznie, wybijają się na tle przerysowanych jaskrawych projektów firm konkurencyjnych.
Next Tab


Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się

Wszystkie materiały, teksty i zdjęcia są własnością Adnet Polska, i zabrania się ich kopiowania.