Napisz do nas

Poligrafia


Jak wiesz poligrafia jest nieodłącznym elementem sprawnie działającej reklamy. Małe i średnie przedsiębiorstwa najczęściej opierają swoją działalność promocyjną na materiałach drukowanych i marketingu partyzanckim. Tania i skuteczna poligrafia, pozwoli Ci dotrzeć do Twoich klientów, przedstawić ofertę w oryginalny i profesjonalny sposób, oraz zostać zapamiętanym dzięki spójnej identyfikacji wizualnej i pierwszemu wrażeniu jakie wywrze na Twoich klientach.

Zadbaj o wyjątkową identyfikację swojej firmy, dzięki materiałom drukowanym, które beda godnie prezentować Twoją markę. Pamiętaj, że to na podstawie pierwszego wrażenia klienci wyrabiają sobie opinie o Twojej firmie. Wykorzystaj to na swoją korzyść!


Jeżeli zastanawiasz się nad stworzeniem identyfikacji wizualnej firmy, wiesz co robić!

Projekt logo Automachiny

Poznaj skuteczne sposoby, na wzmocnienie identyfikacji wizualnej


Czy zdarzyła Ci się sytuacja w której, wręczyłeś wizytówkę swojemu potencjalnemu klientowi, a mimo to, nie było żadnej odpowiedzi z jego strony?
Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek jak to możliwe, że rozdałeś ponad 2 tysiące ulotek, i do dzisiejszego dnia nikt nie zadzwonił?
Czy nie jesteś już zmęczony, tym brakiem skuteczności?

Jeżeli ważna jest dla Ciebie efektywność Twojej reklamy, to z pewnością zapragniesz dowiedzieć się, dlaczego Twoi klienci wciąż nie reagują na Twoje materiały drukowane.

Pozwól, że wyjaśnię Ci to na przykładzie wizytówek…

Jak zapewne wiesz, wizytówki są elementem ułatwiającym przedstawienie się partnerowi biznesowemu. Mówią o Twojej firmie wszystko, a nawet uwięcej niż myślisz – i przemycają tylko i wyłącznie prawdę.

I dlatego, Twoi klienci na początku to im ufają bardziej niż Tobie.


Jak widzisz, spójna identyfikacja wizualna firmy, począwszy od wyglądu materiałów drukowanych, poprzez wygląd , aż do wyglądu biura Twojej siedziby, potrafi doprowadzić Cię na sam szczyt, a ich brak - w przeciwnym kierunku - prosto do bankructwa.


Przekaz, który otrzyma Twój klient jest bardzo prosty i działa w obydwie strony:


Dzięki identyfikacji wizualnej firmy, możesz wzmocnić zaufanie do siebie, tak bardzo, że klient nie będzie nawet rozważał współpracy z kimś innym, i tę decyzję podejmie w tej jednej sekundzie kiedy otrzyma wizytówkę.
Jednak, może też osłabić Twoją pozycję, wzbudzić wątpliwości a nawet doszczętnie zniszczyć zaufanie, jeżeli to co zadeklarujesz nie pokryje się w 100% z rzeczywistością – a wtedy na pewno Twój klient nie zadzwoni.


Czy zaczynasz już dostrzegać, dlaczego umiejętnie wykorzystana poligrafia, przy tworzeniu identyfikacji wizualnej firmy jest tak ważna ?

Wystarczy tylko jedno spojrzenie, by dowiedzieć się w jakiej kondycji jest Twoja firma. Czy rzeczywiście jest tak nowoczesna, profesjonalna i dokładna jak mówisz ?


Jeżeli wizytówka którą wręczasz klientowi jest, niechlujna, amatorska i niedbale wykonana, nie zostaniesz poważnie odebrany bo, Twój klient nie będzie miał podstaw do tego, żeby Ci wierzyć. Zastanów się… skoro Twoje wizytówki nie są warte uwagi, to dlaczego Twoja oferta miałaby być jej warta?

Wszyscy wiedzą, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze, i to na jego podstawie klienci wyrabiają sobie opinie na Twój temat. Zrób więc wszystko by to pierwsze najważniejsze wrażenie, było pomostem łączącym Ciebie z Twoim klientem. Zaufanie to najtrwalszy budulec.

Dlaczego więc miałbyś nie wykorzystać tej wiedzy?


Wyobraź sobie jakie to wspaniałe uczucie, już na samym początku relacji być postawionym w świetle nowoczesnego, solidnego i rozwojowego przedsiębiorcy. Wszyscy uwielbiamy współpracować z najlepszymi. Kochamy zwycięzców.

Daj więc swojemu klientowi powód do tego, żeby Twoja firma kojarzyła mu się z przyszłością i zyskiem albo odwrotnie, nie dawaj mu powodu do tego by myślał o Twojej firmie, jak o skostniałym zacofanym biznesie, z którym bezpieczniej nie wchodzić we współpracę.

Nie musisz jednak wierzyć na słowo. Po prostu wykorzystaj to wszystko co teraz przeczytałeś przy najbliższej okazji i przekonaj się, że umiejętnie wykorzystana poligrafia naprawdę wzmocni Twój przekaz!

Najlepiej od razu zamów niezobowiązujący projekt graficzny już teraz. Zadzwoń pod numer: +48 791 676 575 lub napisz na adres . Możesz też śmiało wypełnić formularz zgłoszeniowy. Skontaktujemy się jeszcze tego samego dnia i ustalimy szczegóły wykonania niezobowiązującego projektu graficznego.

Zamiast tracić codziennie pieniądze i cenny czas na nieskuteczne mechanizmy, od razu skorzystaj z opcji która na pewno zadziała.

Czekamy na Twój kontakt...

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się                   
Wszystkie materiały, teksty i zdjęcia są własnością Adnet Polska, i zabrania się ich kopiowania.