Napisz do nas

Materiały drukowane


Jak wiesz, reklama btl jest jedną z najtańszych form komunikacji przedsiębiorstwa z otoczeniem. Warto więc zadbać o najwyższą jakość przekazu, jakim są profesjonalnie wykonane materiały drukowane. Odpowiednio zaprojektowany folder, wizytówka czy ulotka potrafi przekazać masę informacji potencjalnemu klientowi, o Tobie i o Twojej firmie.

Projektowanie graficzne w naszej firmie, rozpoczynamy od zapoznania się z przesłanym brifem. Na podstawie informacji w briefie, wykonamy pierwszy wstępny projekt graficzny całkowicie za darmo.


Jezeli interesuje Cię projektowanie wizytówek, lub innych materiałów drukowanych napisz...

Materiały drukowane ELCOM

Od projektu, po druk... tylko napisz czego potrzebujesz!


Jeżeli chcesz zrobić niesamowite wrażenie na swoch klientach, i jednocześnie utrwalić w nich świadomość swojej marki, materiały drukowane są najlepszym sposobem, by uzyskać te dwie rzeczy jednocześnie.

Reklama BTL, to doskonała broń Guerilla Marketingu, broń na którą stać każdego, ponieważ nie jest to kosztowna reklama, a zwrot z inwestycji może Cie nieźle zaskoczyć (oczywiście pozytywnie).

Wszystko jednak zależy od jakości materiałów drukowanych, zarówno pod kątem wizualnym jak i merytorycznym. Ponieważ projektowanie graficzne to jedno, natomiast treść oferty umieszczona w projekcie, która ma działać na klienta to drugie.

Przygotujemy dla Twojej firmy eleganckie, i nowoczesne materiały drukowane, od samego projektu graficznego, poprzez druk na specjalnie dobranym papierze, po dostawę pod wskazany przez Ciebie adres firmy.

Twoje materiały drukowane mogą być najwyższej jakości


Kiedy zapoznasz się z naszą pełną ofertą materiałów drukowanych, zdasz sobie sprawę z tego, że pomożemy Ci profesjonalnie przedstawić ofertę swojej firmy, we wszystkich dostępnych formach. Realizujemy...

Projektowanie biznes kart
Projektowanie wizytówek
Projektowanie kart pocztowych
Projektowanie ulotek
Projektowanie plakatów
Projektowanie teczek ofertowych
Projektowanie papierów firmowych
Projektowanie kopert firmowych
Projektowanie notesów
Projektowanie kalendarzy


To co z pewnością Cię zainteresuje...


Drukujemy tylko projekty graficzne, które wychodzą z naszej agencji, ale... możesz zamówić projekt graficzny u nas i wydrukować go w innej drukarni.

Jeżeli więc zależy Ci na profesjonalnych materiałach drukowanych wystarczy, że zadzwonisz pod numer: +48 791 676 575, lub napiszesz na adres: , by przekażać nam informacje dotyczące tego, czego potrzebujesz.

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się                   
Wszystkie materiały, teksty i zdjęcia są własnością Adnet Polska, i zabrania się ich kopiowania.