Napisz do nas

Etapy tworzenia strony www


Tylko 7 kroków dzieli Cię od profesjonalnej strony internetowej. Poznaj etapy tworzenia strony www i dowiedz się krok po kroku jak powstają skuteczne sprzedażowe strony internetowe. Bezpieczny 7 etapowy proces rozpoczynamy zawsze, od poznania potrzeb i celów jakie ma realizować strona www.

Dlatego pierwszy krok należy do Ciebie...


Powiedz nam, czego potrzebujesz a my Ci to damy...

Projekt Logo CTK

Etapy tworzenia strony www


Jeżeli czujesz, że przyszedł Twój czas na zarobek w internecie, to teraz jesteś na najlepszej drodze do osiągnięcia tego celu.

Popatrz jak bezpiecznie przebiegają wszystkie etapy tworzenia strony www i zwróć uwagę na to, jak wiele zyskasz wchodząc z biznesem do sieci.

...więc zatrzymaj się na chwilę…

zastanów się, w jakim celu chcesz założyć stronę internetową?
pomyśl co będzie głównym zadaniem Twojej ?
oraz jaką rolę ma odgrywać, w działalności Twojej firmy?

Kiedy już będziesz wiedział, jaką funkcję ma ona pełnić w Twojej firmie, przekaż nam swoje założenia i pomysły.

Zadzwoń do nas pod numer: +48 791 676 575 lub wypełnij i prześlij do nas.
Jak zapewne się domyślasz, informacje które otrzymamy posłużą nam do analizy marketingowej…

przeanalizujemy branżę w której działasz
dowiemy się kim są Twoi potencjalni klienci
oraz zbadamy obecną konkurencję na rynku

W oparciu o wyniki naszych badań, stworzymy schemat koncepcyjny, czyli zarys projektu, który będzie zawierał, układ pod-stron i zakładek, oraz najbardziej korzystny sposób prezentacji treści w Twojej branży.
I wszystko to stanie się naszym trwałym fundamentem, który pozwoli przygotować projekt, idealnie dopasowany do Twojej firmy, pod Twojego klienta, i w wiadomym celu.

Projekt który stworzymy będzie zawierał:

wcześniej zaplanowany układ logiczny,
czytelny system nawigacji,
zostanie przygotowany pod kątem przekazu reklamowego,
i będzie nawiązywał do identyfikacji wizualnej Twojej firmy
Kolejny krok to realizacja strony www, na podstawie .

Jak się domyślasz, na tym etapie tworzenia strony internetowej, Twój projekt graficzny zostanie zakodowany i przygotowany do publikacji w Internecie.

Będziesz na bieżąco informowany o postępach realizacji, mając gwarancję tego, że wszystko zostanie wykonane zgodnie z naszymi ustaleniami.

Jeżeli jednak chciałbyś umożliwić swoim klientom dokonanie płatności on-line, wyliczenie kosztów za pomocą specjalnego formularza lub umieszczenie innego mechanizmu na życzenie to wszystko to, zostanie zastosowane w kolejnym kroku...
Oczekujesz szybkiego zwrotu z inwestycji?

To na tym etapie tworzenia strony www zostaną wdrożone zaawansowane funkcjonalności, które sprawią, że Twoja strona www stanie się interaktywna, dynamiczna i wygodna dla wszystkich.

Jeżeli więc zależy Ci na możliwości zmiany treści, specjalnych modułach składania zamówień, systemach płatności czy innych aplikacjach B2B lub B2C to wiedz, że potrafimy Ci pomóc i zrobimy to właśnie na tym etapie.

A kiedy już to zrobimy, przyjdzie czas na…
Okres testowy jest kolejnym etapem tworzenia strony internetowej. Na testach starannie sprawdzimy poprawność wyświetlania Twojej strony, działanie formularzy i aplikacji internetowych.

Jak zauważyłeś, dopiero gdy Twoja strona internetowa zda egzamin poprawności, przejdziemy do ostatniego kroku….
Ostatnim etapem realizacji Twojej strony www jest wdrożenie na serwer i oddanie do użytku. Tak naprawdę, tylko od Ciebie zależy gdzie umieścimy Twoje pliki.

Jeżeli dysponujesz serwerem, uruchomimy stronę na serwerze zewnętrznym…
Jeżeli nie posiadasz serwera, możemy uruchomić stronę u nas, ( ponieważ posiadamy ), lub pomóc Ci znaleźć ofertę u zewnętrznego providera.

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się                   
Wszystkie materiały, teksty i zdjęcia są własnością Adnet Polska, i zabrania się ich kopiowania.