Napisz do nas

Etapy tworzenia sklepu www


Sklep internetowy jest doskonałym narzędziem do handlu w sieci. Kiedy poznasz etapy tworzenia sklepu www, dowiesz się dlaczego nasi klienci do dziś, sprzedają swoje produkty z powodzeniem.

Cały proces tworzenia sklepu jest wcześniej zaplanowany, aby stworzony projekt, był odpowiedzią na Twoje potrzeby i skutecznie oddziaływał na Twoich przyszłych potencjalnych klientów. Poniewaz w reklamie wszystko ma swój cel i nic nie dzieje się przypadkowo.

Jeżeli zapoznałeś się ze wszystkimi etapami, i masz jakieś ostatnie pytania, napisz do nas a wyjaśnimy wszystko...


Pamiętaj, że Twój biznes w internecie potrzebuje gruntownego przygotowania...

Kartki Pocztowe GP BLINDS

8 powodów, dla których powinieneś zadzwonić, jeżeli myślisz o sklepie


Jeżeli zamierzasz, uruchomić swój biznes w internecie, to prawdopodobnie jesteś na najlepszej stronie, która poprowadzi Cię do osiągnięcia Twojego celu. Osiągniesz go jeżeli tylko będziesz trzymał się tej drogi.

Popatrz jak bezpiecznie przebiegają etapy tworzenia sklepu www, i zwróć uwagę na to, jak wiele zyskasz wchodząc z biznesem do internetu.

...więc zatrzymaj się dosłownie na moment i…

przypomnij sobie, w jakim celu chcesz zbudować ?
jaką rolę ma on odgrywać, w Twoim biznesie?
oraz co będziesz w nim sprzedawał?

Kiedy już będziesz to wiedział, opowiedz nam o tym, ze szczegółami.

To naprawdę, bardzo ważna sprawa. Im więcej informacji nam przekażesz o swoich założeniach, celach i wyobrażeniu tego co chcesz uzyskać w efekcie końcowym, tym lepiej dopasowaną ofertę od nas otrzymasz.

A jeżeli wszystkie etapy tworzenia sklepu www są dla Ciebie jasne, najlepiej od razu zadzwoń do nas pod numer: +48 791 676 575, lub , który przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.
Tak samo, jak w przypadku realizacji , tak i przy budowie sklepu internetowego, te informacje będą bardzo przydatne do analizy marketingowej…

przeanalizujemy branżę w której chcesz sprzedawać
dowiemy się kim są Twoi potencjalni klienci
oraz zbadamy obecną konkurencję na rynku

W oparciu o wyniki naszych badań, stworzymy schemat koncepcyjny, czyli zarys projektu, który będzie zawierał, układ pod-stron i zakładek, oraz najbardziej korzystny sposób prezentacji treści, w Twojej branży.
Ta wiedza jest niezbędna do tego by przygotować dla Ciebie wyjątkowy , który dotrze do Twojego klienta, kiedy ten trafi do Twojego sklepu.

Pomyśl tylko, przygotujemy Ci takie projekty, że wreszcie uwierzysz, że Twój biznes w sieci może dla Ciebie pracować.

A kiedy będziesz przyglądał się efektom naszej pracy zobaczysz, że projekt który otrzymałeś dokładnie odzwierciedla to o czym rozmawialiśmy:

zawiera wcześniej zaplanowany układ logiczny,
zawiera czytelny system nawigacji,
jest przygotowany pod kątem przekazu reklamowego,
fantastycznie nawiązujący do identyfikacji wizualnej Twojej firmy
Kolejny krok to realizacja sklepu internetowego, na podstawie projektu graficznego. Jak się domyślasz, na tym etapie tworzenia sklepu www, Twój projekt graficzny zostanie zakodowany i przygotowany do publikacji w Internecie.

Będziesz na bieżąco informowany o postępach realizacji, mając gwarancję tego, że wszystko zostanie wykonane zgodnie z naszymi ustaleniami…

Natomiast elementy odpowiedzialne za funkcjonowanie i zbieranie wszystkich danych w systemie, zostaną przygotowane w kolejnym kroku...
Trzeba coś zrobić, aby szkielet Twojego nowego sklepu internetowego wreszcie przemówił do Twoich klientów, reagował na ich działania i rejestrował ich zamówienia.

Takie mechanizmy jak, koszyk zamówień, logowanie Twoich klientów, czy lista adresowa, zostaną wdrożone właśnie na tym etapie tworzenia sklepu www.

Dzięki temu, na kolejnym etapie nasz edytor będzie mógł wprowadzić cały Twój asortyment do bazy danych, która zostanie podłączona na naszym serwerze testowym.
Wszystkie produkty, które otrzymamy od Ciebie zostaną wprowadzone według wcześniej ustalonych zasad.

Asortyment będzie zaprezentowany dokładnie tak jak zostało to omówione. Nie zapomnij o przekazaniu nam fotografii, cen, właściwości, rodzajów oraz opisów, swoich produktów.

Kiedy już, produkty zostaną wprowadzone do systemu przyjdzie czas na...
Okres testowy jest kolejnym etapem tworzenia sklepu www jaki musi przejść Twój sklep, zanim będzie oficjalnie dostępny w sieci.

Na testach starannie sprawdzimy poprawność wyświetlania aplikacji, działanie formularzy, metod płatności, i funkcjonowania wewnętrznego panelu, który bezwzględnie musi działać bezawaryjnie.

Administracja sklepem umożliwi Ci trzymanie ręki na pulsie. Dopiero gdy upewnimy się co do tego, że wszystko działa zgodnie z przeznaczeniem, przejdziemy do ostatniego kroku….
Ostatnim etapem realizacji Twojego sklepu jest wdrożenie i oddanie do użytku. Tak naprawdę, tylko od Ciebie zależy gdzie umieścimy Twoje pliki.

Jeżeli dysponujesz serwerem, uruchomimy stronę na serwerze zewnętrznym…
Jeżeli nie posiadasz serwera, możemy uruchomić stronę u nas, ponieważ posiadamy takich jak Twoja, lub też, możemy pomóc Ci znaleźć ofertę u zewnętrznego providera.

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się                   
Wszystkie materiały, teksty i zdjęcia są własnością Adnet Polska, i zabrania się ich kopiowania.