Napisz do nas

Etapy pozycjonowania


Jak widzisz, cały proces pozycjonowania jasno przedstawia przebieg naszej przyszłej współpracy. Od analizy Twojej strony www, po optymalizację aż do pozycjonowania. Czy zauważyłeś już, że teraz tylko od Ciebie zależy czy Twoja firma będzie za kilka tygodni na pierwszej stronie w wyszukiwarce Google?

Pamiętaj, że etapy pozycjonowania są ze sobą ściśle powiazane, i przeprowadzone tylko w tej kolejności kierują naszych klientów na najwyższe pozycje w wyszukiwarce.


Czekamy na Twój ruch...

Kartka wielkanocna GRUBEK

Jak wygląda cały proces pozycjonowania


Pozycjonowanie sprawi, że w Twoim zasięgu pojawią się nowi potencjalni klienci. Jednak, aby do tego doszło, jeszcze przed uruchomieniem procesu pozycjonowania, trzeba przeprowadzić szereg działań związanych z analizą i optymalizacją Twojej strony internetowej.

Kiedy będziesz czytał dalej, zdasz sobie sprawę z tego, co tak naprawdę będziemy razem przechodzić w trakcie naszej współpracy, a także uświadomisz sobie, że ta współpraca na zawsze odmieni Twoją firmę.

Dlatego też, wybierz od razu dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

zadzwoń pod numer: +48 791 676 575
lub wyślij e-mail:

i podaj nam adres Twojej , która ma pojawić się na pierwszej stronie, oraz słowa kluczowe, na które chciałbyś aby się pojawiła.

To na co powinieneś zwrócić uwagę, to ilość słów kluczowych do wypozycjonowania. Przy pozycjonowaniu tradycyjnym (), optymalnie jest pozycjonować 8-10 fraz kluczowych. Natomiast jeżeli interesuje Cię , nie musisz podawać żadnych fraz - będziemy pozycjonować stronę www na wszystkie niszowe słowa kluczowe.
Kiedy otrzymamy od Ciebie adres Twojej strony www, rozpocznie się proces analizy. Sporządzimy audyt, który czarno na białym pokaże, mocne i słabe strony Twojej witryny

dowiemy się, jak obecnie widoczna jest Twoja strona dla robotów
zbadamy ją pod kątem optymalizacji kodu oraz treści
rozważymy funkcjonalność i nawigację
przeanalizujemy konkurencję
zweryfikujemy otrzymane słowa kluczowe, na które chciałbyś być widoczny, i wybierzemy najlepsze
lub zaproponujemy Ci najbardziej optymalne ze swojej strony

W oparciu o wyniki naszych badań, przygotujemy ofertę wraz z audytem, oraz symulacją kosztów i potencjalnych korzyści jakie wyciągniesz ze współpracy. Wszystkie te informacje przekażemy mailowo, a następnie...
...będziemy czekać na Twój ruch. Od tej chwili, wszystko zależy od Ciebie.

Jeżeli czujesz, że właśnie teraz przyszedł najwyższy czas na rozwój Twojej firmy, i chcesz coś z tym zrobić... to możesz odrazu przejść o krok dalej.

Jeżeli jednak masz ostatnie wątpliwości, zadaj sobie jedno proste pytanie:

"Kogo dziś znajdują Twoi potencjalni klienci w wyszukiwarce? Ciebie czy Twoją konkurencję?" - chyba nie chcesz tego tak zostawić?

Odpowiedź przedstawi całą prawdę dotyczącą tego, czy rzeczywiście Twoja strona potrzebuje pozycjonowania w wyszukiwarkach, czy też nie.

Pamiętaj, że ta decyzja może wiele zmienić...
Kolejny krok to przygotowanie umowy na Twojej strony www.

W umowie, którą sporządzimy w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach, zostaną spisane wszystkie wcześniej omówione ustalenia, słowa kluczowe na jakie będziemy pozycjonować Twój serwis, oraz warunki i terminy rozliczeń.

Dlatego już teraz, możesz być pewny:
że inwestujesz tylko w konkretne efekty,
tylko wtedy gdy Twoja strona będzie na 1 stronie (TOP 10), lub tylko gdy pojawią się na niej unikalni użytkownicy (long tail)
i będziesz miał na to naszą umowę.

A kiedy już otrzymamy podpisaną kopię umowy kolejnym etapem będzie ...
Przeprowadzimy proces optymalizacji Twojej .

Sprawimy, że Twoja witryna będzie doskonale interpretowana przez roboty wyszukiwarek internetowych. Przeprowadzimy wszelkie działania, zmierzające do poprawy funkcjonowania, zarówno jej części technicznej jak i pod kątem użyteczności internetowej.

Wszystko to zostanie zrobione, w oparciu o wcześniejsze ustalenia i podpisaną umowę. A kiedy już dokonamy optymalizacji Twojego serwisu, zabierzemy się za...
Oczywistym jest, że cały proces pozycjonowania będzie prowadzony przy wykorzystaniu, tylko zgodnych z kodeksami etycznego pozycjonowania sposobów promowania stron, w wyszukiwarkach.

I jak się zapewne domyślasz, proces pozycjonowania Twojej strony www, będzie prowadzone regularnie, przez cały okres trwania umowy, aż do czasu jej zakończenia.

Jednym z jego stałych elementów będzie przygotowanie raportu z danego okresu rozliczeniowego, który da Ci pełną kontrolę nad przebiegiem kampanii.

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się                   
Wszystkie materiały, teksty i zdjęcia są własnością Adnet Polska, i zabrania się ich kopiowania.